Cratosslot ile alakalı güven sorunu yaşayan veya üyelik öncesi sitenin güvenilirliğini kontrol etmek isteyen kullanıcılar için bu yazımızı hazırladık. Cratosslot güvenilir Mi sorusunun yanıtı; site “Cratos” markasını izinsiz kullanmakta olup, lisans bilgileri olmadan bahis hizmeti sağlamaktadır. Bu nedenle Cratoslot güvenilir bir site değildir.

cratosslot-guvenilir-mi-min

Cratosslot Şikayet

Cratosslot şikayet konularını araştırdığımızda farklı blog, forum ve internet sayfalarında onlarca şikayeti olduğunu görüyoruz. Bu şikayetlerden bazılarını biraz dan kullanıcı yorumları başlığı altında sizler ile paylaşacağız.

Cratosslot Kullanıcı Yorumları

Şimdi sizlere Cratosslot sitesinin bazı kullanıcı yorumlarını ileteceğiz. Olumlu ve olumsuz yorumları herhangi bir müdahale yapmadan direkt olarak fikir sahibi olmanız adına sizler ile paylaşıyoruz. İşte Cratosslot yorumları şu şekildedir:

Size cratosslot sitesinde yaşadığım bir durumu anlatmak istiyorum. 6000 yatırım yaptık ve kaybettik. Kayıp bonusu alarak çevrimsiz 1500 TL aldık. 50000 TL kazanç elde ettik ve çekim talebi verdik, ve tahmin edeceğiniz gibi çekim talebimiz iptal edildi. Nedeni işte ligthing rulete girmemizmiş. Bunun üzerine immersivde oyunlara devam ederek 103000 TL’ye kadar ulaştık.

Lighting rulette 20000 kazanç elde etmiştik. Bunu kabul ettik haksız olan kazancı yani. Bu seferde IP çakışması olduğunu söylediler. Ekran görüntüsü istedim ve attılar .IP çakışması yoktu . Ama bu tutmayınca bana bütün paranızı kaybettiniz dediler onunda ekran fotoğrafını istedim.

Tahmin edeceğiniz gibi öyle bir durumda yok zaten hesabımı kapatmışlardı. Benim bu sorunumu çözmezseniz gerekli yerlere sitenin sunucu sağladığı altyapı sağladığı vs… Yerlere bütün görsel ve videolar ile birlikte şikayet edilip YouTube.com üzerinden yayınlanacaktır.

Kaynak: https://www.sikayetvar.com/cratos-slot/cratos-slot-mazeretler-ile-odememizi-yapmadilar

3 senelik üyeyim bu siteye. Üye olduğum güne lanet olsun. Görsellerde yaşadığım her şey ispatlı olarak koydum. Zararlarımı görebilirsiniz 20 binin üzerinde. 7200 lira kumar cezası yedim. Yatırımlar çekimler güvenilir değil. Üyeleri buldukları Facebook profilleri ile tehdit ediyorlar. Oyunlar kesinlikle müdahaleli. 3 senede binlerce kez yatırım yaptım jackpotlar göstermelik bir kere bile açılmadı. Evde kal olayından beri 48 kez para yatırmışım ve 48 i de kayıp oldu. Arkadaşlar bu site  hayat bitiren bir site en büyük pişmanlığım

Kaynak: https://www.sikayetvar.com/cratos-slot/cratos-slot-hayat-bitiriyor-3

Sunduğumuz şikayetleri ilgili kaynak sayfadan ulaşıp, sizler de site hakkında değerlendirme yapabilirsiniz. Cratosslot güvenilirliği için yapılan incelemelerde sitenin güvenilir olmadığını anlamak zor olmamaktadır. Siteye para yatırma işlemi yapmadan önce detaylıca incelemenizi önermekteyiz. Eğer yatırım yapacaksınız küçük meblağ ile başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Son güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *