Cratosslot Blog

Cratosslot Para Yatırma ve Çekme

Cratosslot para yatırma ve çekme konuları ile ilgili güvenilir bir kaynak arıyorsanız sitenin tam analizini yaptık. Cratosslot sitesinin ödeme yöntemlerini öğrenmek istiyorsanız; yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Cratosslot Para Yatırma

Cratosslot sitesinin para yatırma yöntemleri hakkında detaylıca bilgi vereceğiz. Aşağıda sıralanan tüm yöntemler ile siteye para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Papara
  2. Payfix
  3. Paraöde
  4. Banka Havalesi
  5. Cepbank
  6. Cmtcüzdan

Minimum yatırım limitleri ise; 50 TL ile 250 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Her yatırım işleminizden önce sitenin resmi sayfasından bu bilgileri almanızda fayda vardır.

Cratosslot Para Çekme

Cratosslot para çekme yöntemlerinde diğer sitelere göre eksikleri olduğunu görebilmekteyiz. Sitenin resmi sayfasında yayımladığı para çekme yöntemleri şu şekilde olmaktadır.

  1. Papara
  2. Banka Havalesi
  3. Cmtcüzdan

Bu yöntemler ile minimum çekim: 100 TL olmaktadır. Çekim hızı ise 5 ile 30 dakika olarak site tarafından aktarılmaktadır. Fakat çeşitli kaynaklara bakıp, kullanıcı yorumlarını incelediğimizde çekimleri güncelerce geciktiği durumlarda olduğu söylenmektedir.

Cratosslot sitesinin para yatırma ve çekme konularını yaptığımız analizler sonucunda tarafınıza aktarmış bulunmaktayız. Site ile ilgili daha fazla bilgiyi ve son gelişmeleri diğer sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Son güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020

Share:

2 comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *